




Болгарський мішок LivePro BULGARIAN BAG 67х25 см Black/Grey 5 кг
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарський мішок LivePro BULGARIAN BAG — тренажер, що допомагає покращити баланс, гнучкість та зміцнити м'язи попереку, рук і ніг. Мішок має дві нейлонові ручки для надійної фіксації, що дозволяє виконувати різноманітні функціональні вправи, активуючи все тіло.
Особливості моделі:
- підходить для функціональних тренувань, що ефективно активують м'язи всього тіла
- м'яка поверхня мішка робить його зручним і безпечним для тренувань з високим темпом
- легко чистити, не створює шуму, як гирі або гантелі
- розвиває координацію, рухливість плечового пояса й суглобів
- можна використовувати як обтяження під час обертання, скручувань, стрибків та присідань
Характеристики:
- Довжина: 67 см
- Ширина: 25 см
- Вага: 5 кг
- Матеріал: ПВХ, залізна крихта, бавовна EPE
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LivePro |
| Вес мешка | 5 кг |
| Длина | 67 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Болгарский мешок |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 5кг |
| Силові | Кросфіт |
| Цвет | Чорний/Сірий |
- Цена: 2 820 ₴

