


Еспандер стрічка LivePro FITNESS BAND HEAVY 200х15см (9,1кг) Блакитний
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Еспандер стрічка LivePro FITNESS BAND HEAVY — це ефективний і доступний аксесуар для розвитку сили, гнучкості та рухливості.
Переваги еспандера:
- компактність: еспандери легкі та не займають багато місця, ідеальні для тренувань вдома, в офісі чи під час подорожей
- універсальність: завдяки різним рівням опору, еспандери підходять для різних рівнів фізичної підготовки, надаючи можливість поступового збільшення навантаження
- можливості для всебічного тренування: дозволяють працювати з різними м'язовими групами, забезпечуючи різноманітні тренування для всього тіла
- безпека і менший ризик травм: порівняно з гантелями чи тренажерами, еспандери забезпечують кращий контроль над навантаженням і зменшують ризик травм
Еспандер-стрічку використовують:
- для домашніх тренувань та занять у спортклубах
- для відновлення після травм
- для професійних спортсменів
Характеристики:
- Матеріал: латекс
- Опір: сильний (HEAVY)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LivePro |
| Длина | 200 см |
| Цвет | Голубой |
| Конструкция | Ленточная |
| Сопротивление | 9.1 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ленточный |
| Тип нагрузки | Растяжение |
| Ширина | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Еспандери | Стрічкові |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 200х15см (9,1кг) |
- Цена: 459 ₴

