




Степ-платформа 2-ступінчаста LiveUp POWER STEP 68х28х10-15см Black/Orange
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Степ-платформа регульована Liveup POWER STEP
Заняття на степ-платформі – прекрасний спосіб спалити зайві калорії та підтримувати відмінну фізичну форму.
Ефект при заняттях на степ-платформі:
-
Покращує роботу серцево-судинної та дихальної системи;
-
Розвиває витривалість;
-
Розвиває силу та зміцнює ноги;
-
Підвищує тонус та еластичність м'язів, особливо сідничних м'язів і м'язів ніг.
Характеристики степ-платформи:
-
Довжина: 68 см;
-
Ширина: 28 см;
-
Висота: регульована, 2 положення: 10 і 15 см;
-
Матеріал: поліпропілен (PP).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LiveUp |
| Длина | 68 см |
| Цвет | Оранжевый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Регулируемая платформа |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 68х28х10-15см |
| Товари для фітнесу | Степ- платформи |
- Цена: 1 446 ₴


