
Медбол (медичний м'яч) LiveUp MEDICINE BALL 5кг 241мм Blue/Grey
Медбол Liveup
Медичний м'яч або медбол – це твердий м'яч, який раніше використовувався виключно в реабілітаційних цілях. Але, показавши свою ефективність, став досить популярним інструментом в силових і аеробних тренуваннях. З його допомогою можна виконати багато вправ, зробити тренування різноманітнішим. М'яч забезпечує щадне навантаження, тому найчастіше використовується початківцями спортсменами, жінками, дітьми, людьми похилого віку.
Для чого використовують медбол м'який:
-
Для розвитку координації та витривалості.
-
Для зміцнення м'язів всього тіла.
-
Для виконання вправ у фітнесі, аеробіці, лікувальної гімнастики та реабілітаційних вправах.
Характеристики медболу:
-
Матеріал: гума (rubber)
-
Вага: 5 кг
-
Діаметр: 241 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LiveUp |
| Вес | 5 кг |
| Диаметр | 24.1 см |
| Материал | Резина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 5кг-241мм |
| Силові | Медболи |
| Цвет | синій/сірий |
- Цена: 2 652 ₴

