



Килимок під тренажер LiveUp EVA INTER-LOCK MAT 120х120х1.2см
Килимок під тренажер EVA Liveup
Захисний килимок під тренажер - це аксесуар, який використовують для захисту підлогового покриття від потертостей та подряпин. Також такий аксесуар необхідний якщо тренажер встановлений в житловому будинку, він може бути досить гучним і заважати сусідам. На м'якому килимку обладнання буде працювати набагато тихіше.
Особливості килимка під тренажер:
-
Килимок складається з чотирьох частин, які кріпляться одна до одної за типом пазла.
-
Завдяки такій конструкції аксесуар легко переносити та зберігати.
-
Елементи виготовлені з високоякісного етилвинилацетата. Матеріал абсолютно безпечний та екологічно чистий, тому виріб можна використовувати навіть в дитячих кімнатах.
-
Килимок стійкий до пошкоджень, навіть під час тривалих, регулярних та інтенсивних тренувань.
Де використовують килимок під тренажер:
-
для підставки під тренажери.
-
в якості матів і килимків для фізичних вправ.
-
для створення ігрової зони в дитячій кімнаті.
Характеристики килимка під тренажер:
-
Матеріал: етилвінілацетат (EVA)
-
Розмір:120х120х1.2см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LiveUp |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 120 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | ЭВА |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 12 мм |
| Ширина | 120 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Додаткові характеристики | Звукоізолюючі властивості |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Назначение | Йога,фітнес |
- Цена: 948 ₴

