

Килимок для йоги LiveUp TPE YOGA MAT 173x61x0,4 см Black/Orange
Килимок для йоги Liveup ТПЕ
Сьогодні величезною популярністю серед спортсменів користується килимок з термопластичного еластомеру, завдяки унікальним якостям матеріалу.
Переваги килимка для йоги:
-
Довговічність. Вам не доведеться міняти килимок пару раз на рік. Такий аксесуар може прослужити достатньо довго.
-
Міцність, стійкість до механічних пошкоджень і розтягування.
-
Безпека. Не токсичний.
-
Зручність в експлуатації. За інвентарем не потрібно спеціально доглядати, досить протерти вологою ганчіркою або промити теплою водою. Він зручно скручується в рулон, важить досить мало.
-
Не ковзає і не прилипає до тіла. Килимок добре фіксується на поверхні підлоги, а при інтенсивних заняттях не прилипає до вологого тіла.
Килимок для йоги використовується для занять в спортзалах, вдома, на природі, підходить для дитячих занять танцями й гімнастикою.
Характеристики килимка для йоги:
-
Матеріал: термопластичний еластомер (TPE)
-
Розмір: 173x61x0,4 см
-
Вага: 1000 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LiveUp |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 173 см |
| Цвет | Оранжевый |
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Додаткові характеристики | Звукоізолюючі властивості |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Назначение | Йога,фітнес |
- Цена: 1 248 ₴

