
Килимок для йоги LiveUp PVC PRINTED YOGA MAT
Йога-килимок LiveUp
Крім спортивного костюма, для занять спортом, в тому числі і йогою, необхідний ще один важливий елемент – килимок. Килимок для йоги з принтом – це акуратний, стильний аксесуар. Килимок для йоги з принтом використовується для домашніх занять фітнесом, для йоги та фізичних вправ.
Особливості килимка:
-
Даний килимок дуже зручний у використанні.
-
Він не ковзає, досить м'який, еластичний, на ньому приємно й займатися, і відпочивати.
-
Він досить щільний, щоб витримувати серйозні навантаження.
-
У той же час, килимок легко згортається та зручний при перенесенні.
Фахівці рекомендують використовувати свій килимок, навіть тоді, коли фітнес-клуб забезпечує вас аксесуарами. Маючи свій власний килимок, ви будете впевнені в його чистоті.
Характеристики килимка:
-
Матеріал: полівінілхлорид (PVC)
-
Розміри: 183х61х0.8 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LiveUp |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 183 см |
| Цвет | Синий |
| Материал | ПВХ |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Додаткові характеристики | Звукоізолюючі властивості |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Назначение | Йога,фітнес |
- Цена: 726 ₴

