



Матрац велюровий INTEX 137х191х25см 64142
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей компактний і легкий надувний матрац із бархатистою поверхнею та вдосконаленою внутрішньою конструкцією Fiber-Tech® забезпечує довговічність і комфорт, створюючи ідеальні умови для сну в будь-якому місці.
- Надувний матрац Pillow Rest Classic ідеально підходить для використання вдома або на відкритому повітрі.
- Вбудована подушка забезпечує підтримку і комфорт, а м'яка поверхня гарантує спокійний нічний сон.
- Конструкція Fiber-Tech.
- Матрац піднятий на 25 см від підлоги для зручності.
- Клапан 2-в-1 має дуже широкі отвори.
- Розміри: 137 см x 193 см x 25 см.
- Максимальна вантажопідйомність: 272 кг.
- Насос продається окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Матрац |
| Висота | 25 см см |
| Довжина | 191 см |
| Максимальне навантаження | 272 кг |
| Тип | Надувний |
| Ширина | 137 см см |
- Ціна: 1 048 ₴

