


Матрац велюровий INTEX 152х203х25см 64109
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац Prestige Downy ідеально підходить для суворих умов на відкритому повітрі та зручний для використання в приміщенні. Внутрішня конструкція Fiber-Tech® забезпечує довговічність і підтримку. Бархатиста спальна поверхня зручна й легко чиститься. Матрац компактно складається для зручного зберігання та транспортування.
Характеристики:
- Багатофункційний надувний матрац для використання в приміщенні та на відкритому повітрі
- Внутрішня конструкція Fiber-Tech®
- Бархатиста спальна поверхня
- Надширокий клапан 2-в-1
- Розміри: 152 см (Ш) x 203 см (Д) x 25 см (В)
- Максимальне навантаження: 272 кг (600 фунтів)
- Насос продається окремо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Матрац |
| Висота | 25 см см |
| Довжина | 203 см |
| Максимальне навантаження | 272 кг |
| Тип | Надувний |
| Ширина | 152 см см |
- Ціна: 966 ₴

