

Дошка для плавання Funky Funk Me 42 х 27 х 4 см чорна (FYG002N7178700)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для плавання, виробник FUNKY TRUNKS (Австралія)
Дошка для плавання створена для того, щоб зробити управи в басейні більш комфортними та ефективними.
Виготовлена із міцної піні EVA, тому прослужить дуже довго. .Особливості:
Висока рухливість
Дозволяє розвинути силу ног та корпусу
Має ідеальну плавучість для зниження навантаження на плечі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zoggs |
| Довжина | 42 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 4 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для плавання | Дошка для плавання |
| Постачання | В наявності |
- Ціна: 1 188 ₴

