

Дошка для плавання Funkita 42х27х3,5 см фіолетова
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для плавання Funkita створена для того, щоб зробити вправи в басейні більш приємними та веселими, завдяки яскравим кольорам та зручному дизайну.
Виготовлена із міцної піни EVA, тому прослужить дуже довго.
Розміри дошки: довжина 42 см, ширина 27 см та товщина 3,5 см.
Особливості:
- Ефективно розвиває силу ніг та корпусу
- Має ідеальну плавучість для більшої рухливості та зниження навантаження на плечі
- Яскравий дизайн прикрасить процес ваших тренувань
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zoggs |
| Довжина | 42 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 3.5 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для плавання | Дошка для плавання |
| Постачання | В наявності |
- Ціна: 1 188 ₴

