
Килимок для йоги і фітнесу LiveUp PVC YOGA MAT 173x61x0.4см Фіолетовий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для йоги Liveup ПВХ
Для занять спортом необхідний спеціальний килимок для йоги. Це зручний тонкий мат, який скручується і не займає багато місця. Вправи на голій підлозі приведуть до безлічі синців, травм і створюють дискомфорт. Хороший килимок повинен бути досить щільним. Килимок виконаний з міцного, м'якого, приємного на дотик матеріалу, але в той же час має невелику вагу.
Характеристики кілімка для йоги:
-
Матеріал: полівінілхлорид (PVC)
-
Розміри: 173x61x0,4 см
-
Вага: 900 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Довжина | 173 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Звукоізолюючі властивості |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Призначення | Йога,фітнес |
- Ціна: 420 ₴

